Dlaczego warto kupić gonty TechnoNICOL?

25 lis, 2013  |    Temat: Technonicol

Dlaczego warto kupić gonty TechnoNICOL?

 

Gonty bitumiczne TechnoNICOL to uniwersalne pokrycie dachowe, pasujące zarówno do ułożenia na nowym dachu, bądź przy remoncie starego nawet na najbardziej złożonych połaciach.

 

1. Niski koszt pokrycia dachu

 

Blachodachówka jest produkowana w formie podłużnych listew. W efekcie na złożonych dachach pozostaje duża ilość odpadów w stosunku do kupionych metrów tego pokrycia.

 

 2. Nic nie zakłóci Twojego snu na piętrze mansardowym

 

W czasie opadów deszczu czy gradu inne pokrycia bardzo hałasują. Oprócz tego blachodachówka mocno się nagrzewa w słoneczny dzień, co stwarza dodatkowy dyskomfort dla mieszkańców budynku.

 

 3. Paczka gontów jest na tyle lekka, że jedna osoba da radę spokojnie ją przenieść

 

Duży wymiar listwy blachodachówki może stworzyć dodatkowe trudności z transportem na budwoę oraz wniesieniem tego materiału na dach.

 

 

4. Dach wykonany z gontu nie rdzewnieje

 

Każdy rodzaj metalu ulega korozji. W zależności od jakości warstwy ochronnej oraz ilości uszkodzeń proces korozji może rozpocząć się niemal natychmiastowo po ułożeniu.

 

5. Całkowicie szczelne pokrycie dachu

 

Przy układaniu blachodachówki trzeba będzie zrobić 7 otworów na jednym kwadratowym metrze. Wątpliwe jest czy wszystkie uszczelki będą służyły wiecznie.

 

6. Powierzchnia gontów sprawia, że śnieg topi się wolno

Gładka powierzchnia innych rodzajów pokrycia dachowego może powodować nagłe, lawinopodobne zejścia ogromnych płatów śniegu. Jest to niepożądana sytuacja zarówno dla samego budynku (np. dla systemów rynnowych), jak i dla bezpieczeństwa osób zamieszkujących budynek.

 

 

7. Montaż gontów bitumicznych jest niezwykle prosty i łatwy

W trakcie układania blachodachówki powierzchnia tego materiału będzie niejednokrotnie uszkodzona. Natomiast po użyciu szlifierki zostanie naruszona warstwa ochronna w miejscach jej stosowania.
Gonty praktycznie nie wymagają specjalistycznego sprzętu montażowego i są jedynym pokryciem do samodzielnego montażu przez inwestora.

 

8. Nie musisz pokrywać dachu folią paroizolacyjną

Ze względu na to, że blacha reaguje na zmianę temperatury na dolnej warstwie tego pokrycia ciągle występuje kondensat, który powoduje korozję, a co za tym idzie psucie się dachu.

 

 

 

9. Twój dach będzie miał niepowtarzalny wygląd – inny niż ma reszta sąsiadów

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Najlepszy wybór dla Twojego dachu!

 

Gonty bitumiczne TechnoNICOL to szeroki asortyment, ponad 50 dostępnych wzorów i kolorów pozawala wybrać najodpowiedniejszy dla Twojego dachu typ naszych gontów.